Miasto i Gmina Lubowidz

Jubileusz 110 - lecia istnienia Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Zieluniu

Jarosław Czapliński - Burmistrz Miasta i Gminy Lubowidz z okazji Jubileuszu 110 - lecia istnienia Orkiestry Dętej w Zieluniu, składa serdeczne gratulacje i słowa uznania.

Państwa wielka pasja, liczne koncerty i imponujący dorobek przyczyniają się do propagowania kultury muzycznej wśród lokalnej społeczności oraz promocji naszej gminy.

Wszystkim członkom Orkiestry życzę satysfakcji ze wspólnego muzykowania, niesłabnącego aplauzu publiczności oraz dalszych sukcesów zarówno na polu artystycznym jak i w życiu osobistym.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności