Miasto i Gmina Lubowidz

VIII edycja koncertu Chopin en Vacances za nami.


To był koncert, który poruszył najczulsze struny duszy. Dźwięki Chopina w wykonaniu uzdolnionych pianistów wypełniły las  emocjami, skupieniem i zachwytem.

Publiczność – cudowna, uważna, rozmarzona.  
Jarosław Czapliński - Burmistrz Miasta i Gminy Lubowidz dziękuje wszystkim, którzy byli z nami 

 Wasza obecność i energia nadały temu wydarzeniu wyjątkowy charakter.
Chopin znów przemówił – współczesnym językiem, bez słów, prosto do serc.
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności